UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

mobil 602 710 363   tel 22 403 89 17

Dolina Skrzatów

Wycieczki klasyczne
Cena: 76,00 PLN Cena dla grupy 45-49 uczestników
Cennik szczegółowy
Cena zawiera: transport autokarem klasy turystycznej, opiekę licencjonowanego pilota, ubezpieczenie NNW, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opiekę animatorów, podatek VAT
Kod wycieczki: WJ-DS
Program fakultatywny: ---

Opis

Dolina Skrzatów to świat, w którym poznacie Skrzaty, a one pozwolą˛ Ci poznać baśniowe piękno natury. Podróż po Dolinie Skrzatów jest opowieścią. Zaczynamy ją przechodząc przez niską bramę, za którą znajduję się opuszczony świat Skrzatów i ludzi, dawno temu porzucony przez ostatnich druidów.
  • wyjazd w godzinach porannych
  • przejazd do Doliny Skrzatów

Dolina Skrzatów

Poznajemy podziemny świat: warstwy ziemi, skały i minerały ukryte w skrzacich korytarzach...

Autorskie, skrzacie gry i zabawy otwierają kolejną bramę do świata wyobraźni i zdradzają tajemnice natury i ... jesteśmy w przedsionku wioski pełnej skrzacich chat i ponad 100 żyjących w niej skrzatów!

Przed Tobą spotkania z przyjaciółmi skrzatów, bohaterami opowieści Skrzatologa: zagadkowym pustelnikiem w jego chacie na drzewie, zielarką w skrzacim ogrodzie, olbrzymem, pomagającym skrzatom budować nową Dolinę i autorem, narratorem opowieści, która stanie się Twoją przygodą.

Poznacie życie natury zagnieżdżone w żywej przestrzeni. Zrozumiecie i poczujecie siły przyrody. Dostrzeżecie piękno ukryte w mchu, trawie, konarach drzew... i Dolinie Skrzatów.

W trakcie wizyty czeka na nas:

  • Łączka zabaw i chatka warsztatowa - Aby zyskać szacunek skrzatów trzeba zdobyć niezbędne sprawności. Stanowiska zabaw, oraz wielkie gry planszowe czekają tu na zdobywców brzozowych medali. W chatce warsztatowej czekają proste warsztaty „kreatywnych” polegające na tworzeniu medali sprawności.
  • Tworzenie zielnika - Jedna z 4 grup otrzymuje zadanie związane z wędrówką do pobliskiego lasu, gdzie w miejscu oznaczonym na mapie znajduje się instrukcja tworzenia zielnika. Drużyna ma ograniczony czas!
  • Zagadkowy Pustelnik/Zielarka - Zagadki na spostrzegawczość, oraz układanki logiczne, to czeka cię pod domkiem na drzewie Pustelnika i ogrodzie zielarki.
  • Podróż po dolinie skrzatów - Ze skrzatologiem poznasz świat naszych małych bohaterów, oraz ich kompanów: owadów i zwierząt. Wędrówka zaczyna się w podziemiach Doliny skrzatów a kończy w baśniowej wiosce.
  • Rozśpiewany włóczykij/olbrzym - Skrzaty budują swoją nową wioskę, przyda się im pomoc: trzeba zebrać materiał, tj. zioła, patyki, orzechy, czy owoce (których rodzaje poznajemy podczas zabawy).
  • Kramik z pamiątkami - Do dyspozycji zwiedzających są nasze ręcznie wykonane figurki skrzatów, książeczki z opowiadaniami pisane przez skrzatologa. W Kramiku znajdziesz również miniatury i akwarele z wizerunkami skrzatów.

Na koniec zapraszamy na plac ognia, gdzie przy ognisku upieczemy kiełbaski.

  • powrót w godzinach popołudniowych

Informacje dodatkowe

Region: Region Łódzki
Dla kogo: Przedszkolaki, Szk. Podst. kl. 0-3
Tematyka: natura, przyroda, sport, zabawa
Rodzaj atrakcji: Historie niezwykłe, Miejsce z klimatem, Parki i centra rozrywki, Rekreacja
Pobierz ulotkę w PDF: ---

Video

Komentarze, Opinie