UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

mobil 602 710 363   tel 22 403 89 17

Strzały w Salonie Fryzjerskim

Wycieczki klasyczne
Cena: 99,00 PLN Cena dla grupy 45-49 uczestników
Cennik szczegółowy
Cena zawiera: transport autokarem klasy turystycznej, opiekę licencjonowanego pilota, ubezpieczenie NNW, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opiekę animatorów, podatek VAT
Kod wycieczki: WJ-SwSF
Program fakultatywny: ---

Opis

Czy da się połączyć sporą dawkę kultury i ostrą strzelaninę? Oczywiście!! Dzięki naszej szalonej wycieczce do Łodzi połączymy dwa światy, które wydają się nie do połączenia. Zapraszamy na niecodzienny spektakl kryminalny w Teatrze Powszechnym, w którym to Widzowie decydują o treści i końcu spektaklu.

Po dawce kultury przyjdzie czas na burzę adrenaliny. Zapraszamy na szalone chwile w labiryncie Laser Game, gdzie podzieleni na drużyny stoczymy zażarty bój o zwycięstwo.

  • przejazd do Łodzi

Spektakl w Teatrze Powszechnym w Łodzi

Szalone nożyczki

Jeden z najchętniej oglądanych spektakli. Salon fryzjerski „Szalone nożyczki” prowadzony przez mistrza grzebienia i – rzecz jasna – nożyczek, Ola Boskiego. Salon słynie z doskonałej obsługi i profesjonalnych usług, niestety na jego nienaruszonej reputacji pojawia się skaza – morderstwo w sąsiadującym z salonem mieszkaniu dokonane przez nieznanego sprawcę. Podejrzani są zarówno pracownicy salonu, jak i jego klienci. I tu do akcji wkraczają... Widzowie. To Państwo biorąc czynny udział w śledztwie wskazują winnego, to dzięki Wam dzielni policjanci mogą odtworzyć feralne zdarzenie z najdrobniejszymi szczegółami, to wreszcie Państwo, Widzowie, decydujecie o zakończeniu sztuki.

Szkoła żon

Szkoła żon Moliera opowiada historię Arnolfa – statecznego i zamożnego mężczyzny, który chciałby się ożenić, jednak za grosz nie wierzy w kobiecą uczciwość. W związku z tym postanawia wychować sobie bezwzględnie oddaną i wierną małżonkę. Wszystko rozgrywa się w komediowej, mistrzowsko rozpisanej na role konwencji. Jednak, jak zawsze u Moliera, śmieszność fabuły odsłania tragizm ludzkiej egzystencji. Arnolf jest w gruncie rzeczy postacią tragiczną, która – dążąc do uporządkowania świata – przegrywa z żywiołem życia, namiętności i miłości.

  • przejazd do Labiryntu Laser Game

Laser Game

Gra odbywa się na specjalnie przygotowanej, bardzo dużej (ponad 400m2) i co najważniejsze bezpiecznej hali , tworzącej system labiryntowych przejść, gdzie w tajemniczym półmroku, wśród tworzących niepowtarzalny klimat beczek, krat, systemów rur, łańcuchów, kół, zaworów i pieców zawodnicy mogą oddać się pełnej przygód i adrenaliny grze. Dodatkowo nastrój rodem z gier komputerowych podsyca specjalne oświetlenie, lampy UV, koguty, ledy, stroboskopy i inne zjawiska wizualne, których unikalny charakter podkreśla unoszący się dyskretnie dym. Całości dopełnia odpowiednio dobrana muzyka pomagająca w skradaniu i czajeniu się.

  • czas wolny
  • powrót

Informacje dodatkowe

Region: Region Łódzki
Dla kogo: Gimnazjum, Licea/Technika
Tematyka: nauka, kultura, sport, zabawa, integracja
Rodzaj atrakcji: Inne sporty, Kina, teatry, filharmonie
Pobierz ulotkę w PDF: ---