UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

mobil 602 710 363   tel 22 403 89 17

Misja - Ucieczka

Wycieczki dla ciekawych
Cena: 78,00 PLN Cena dla grupy 45-49 uczestników
Cennik szczegółowy
Cena zawiera: transport autokarem klasy turystycznej, opiekę licencjonowanego pilota, ubezpieczenie NNW, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, podatek VAT
Kod wycieczki: WJ-MU
Program fakultatywny: ---

Opis

Chcesz oderwać się od rzeczywistości i przeżyć prawdziwe emocje? Wejdź do świata pełnego zagadek i tajemnic, uruchom wyobraźnię, wyostrz zmysły i podejmij wyzwanie ucieczki. Gra testuje umiejętności pracy w grupie, działania pod presją czasu, logicznego planowania działania i dzielenia obowiązków – nie wspominając o zdrowej dawce sportu i matematyki.
  • wyjazd autokarem

Escape Room

Czy pamiętacie czasy kiedy po powrocie ze szkoły rzucaliście plecak, jedliście obiad i biegliście na podwórko bawić się z innymi dziećmi? Często przenosiliśmy się wtedy w świat wyobraźni - potworów, piratów, szpiegów, w którym wszystko było możliwe a zabawa była przednia.

Czasy się zmieniają. Coraz trudniej jest oderwać się od ekranów smartfonów, komputerów czy konsoli i zaproponować w zamian coś, co pobudzi ich wyobraźnię i zaciekawi. W dobie internetu, tabletów i laptopów jest to bardzo fajny pomysł na bardzo kreatywną grę w rzeczywistości.

Zabawa w nowoczesnych pokojach zagadek to zupełna nowość. Gra przeniesie nas w inny wymiar rzeczywistości. Uczestnicy nauczą się współpracy, pobudzą swoją kreatywność, logiczne myślenie i spryt. Nie będzie czasu na nudę! Na pomyślne zakończenia misji jest tylko 60 minut, a wiadomo, że każdy lubi wygrywać!

Po godzinnej dawce emocji oferujemy zabawę przy grach planszowych również pod czujnym okiem prowadzących.

Rozgrywka pozwala na integracje grupy niezależnie od wieku. Nie wymaga od uczestnika praktycznie żadnej wiedzy jednak zmusza do koncentracji i logicznego myślenia. Tutaj liczy się spryt, bystrość, łączenie faktów i praca w grupie. Zabawa pokazuje również jaką pozycje przyjmują pojedyncze osoby w grupie - kto jest liderem, kto pomocnikiem, a kto spoiwem zespołu. Jest to pomocne zarówno dla graczy jak i dla nauczycieli i wychowawców czy kierowników zespołu.

Stadion Legii Warszawa

Deyna, Brychczy, Boruc, pasja, duma, waleczność, Żyleta, emocje, kibice, i... Ty. Odwiedzimy stadion Legii i stworzymy swoją historię w tym wyjątkowym miejscu! Z kim reprezentacja Polski rozegrała pierwszy mecz eliminacji Mistrzostw Świata? Kiedy w Polsce rozegrano pierwszy mecz Piłkarskiego Pucharu Europy Mistrzów Krajowych? Przekonaj się, dlaczego stadion Legii jest wart wizyty nie tylko podczas meczu. Spędzimy chwilę na najsławniejszej i najgłośniejszej trybunie kibiców Legii Warszawa - „Żylecie”. Zrobimy zdjęcia przy ławkach rezerwowych, zobaczymy skąd piłkarze wychodzą na murawę oraz poznamy "Galerię Mistrzów". Odwiedzimy piłkarską szatnię i zobaczymy strefę pracy dziennikarzy.

  • powrót

Informacje dodatkowe

Region: Mazowsze
Dla kogo: Szk. Podst. kl. 4-6, Gimnazjum, Licea/Technika, Dorośli
Tematyka: aktywny wypoczynek, sport, zabawa, integracja
Rodzaj atrakcji: Architektura współczesna, Imprezy i festiwale, Miejsca wypoczynku w mieście, Miejsce z klimatem, Muzea, Rekreacja
Pobierz ulotkę w PDF: ---